KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13384386
nr 1338 4386
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Oljemålning, Man i båt, Signerad. Olja på duk, 64x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:30:15
400 kr
450 kr
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa